Ο Ελληνας σταρ είναι ενθουσιασμένος μετά την πρώτη του συμμετοχή στο All Star Game και με ανάρτησή του στο facebook τόνισε για τη συνέχεια της σεζόν: “Το All Star Weekend τελείωσε, ήταν διασκεδαστικό αλλά τώρα ας επιστρέψουμε στη δουλειά και να τελειώσουμε δυνατά τη χρονιά”, έγραψε σχετικά ο διεθνής άσος των Μπακς, στόχος του οποίου είναι πλέον να οδηγήσει την ομάδα του στα πλέι οφ.
Το μήνυμα του Γιάννη Αντετοκούνμπο μετά το All Star Game [pic]
![ΦΩΤΟ Reuters](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/anteto-6.jpg)
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο “έλαμψε” στο All Star Game του ΝΒΑ, όπου συμμετείχε με την ομάδα της Ανατολής, προσθέτοντας 30 πόντους στην ήττα από τη Δύση με 182-192, η οποία θριάμβευσε για τρίτη διαδοχική χρονιά.
Ολυμπιακός: Ο Μεντιλίμπαρ προτίμησε Ποντένσε αντί Όρτα σύμφωνα με τους Πορτογάλους
Επιθετικό μάρκετινγκ από εταιρεία προφυλακτικών για τον Μίλτο Τεντόγλου: «Όταν πηδάς εσύ…»
Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Με moonwalk κατέκτησαν μετάλλιο οι ΗΠΑ στην καλλιτεχνική κολύμβηση
Ολυμπιακός – Νότιγχαμ: Αποκαλυπτήρια για τους ερυθρόλευκους στο Γ. Καραϊσκάκης
Αθλητικά Τελευταίες ειδήσεις