Ο Γιώργος Πρίντεζης μετράει αντρίστροφα για την έναρξη της προετοιμασίας του Ολυμπιακού εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου. Μετά το τουρνουά στη Σύρο, ο 31χρονος φόργουορντ συνεχίζει το ατομικό πρόγραμμα καθώς και τη φυσιοθεραπεία του.
Ο Συριανός άσος του Ολυμπιακού έχει ξεπεράσει τον τραυματισμό του στο πέλμα και όπως βλέπετε στη σχετική φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram, o Πρίντεζης “συνδυάζει ιδανικά διακοπές, προπόνηση και φυσιοθεραπεία”, τονίζοντας πως “η κατάσταση είναι μπόμπα!”.
ΔΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΟ NEWSIT