Ο Μπέντο μαζί με τους συνεργάτες του πήγε στο προπονητικό κέντρο των πρωταθλητών Ελλάδας και παρακολούθησε την προπόνηση από την εξέδρα του γηπέδου, ενώ αύριο αναμένεται να προπονήσει αυτός την ομάδα του Πειραιά.
Όσον αφορά τον Γιάννη Μανιάτη, ο Έλληνας μέσος δεν έδωσε το “παρώ픨ούτε στη σημερινή προπόνηση. Θεωρείται δεδομένο πως θα αποχωρήσει από τον Ολυμπιακό και ψάχνει ήδη την επόμενη ομάδα της καριέρας του.