Από αύριο λοιπόν, Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου η εκπομπή «Η μαμά μου μαγειρεύει καλύτερα από τη δική σου» θα προβάλλεται στις 14:10, μπας και ο… μεσημεριανός Άρνι… τσιμπήσει κανένα τηλεθεατή εκείνη την ώρα, αφού το απόγευμα δεν…! Και μαντέψτε τι μπαίνει στη θέση του και είναι σίγουρο ότι θα «μαγειρέψει» καλύτερα; Φυσικά το «Καφέ της Χαράς» που είναι σίγουρο ότι θα δώσει μεγαλύτερη χαρά στα στελέχη του ΑΝΤ1 όταν βλέπουν το ραβασάκι της τηλεθέασης. Όσον αφορά τώρα τους τηλεθεατές που θα δυσαρεστηθούν από αυτή την αλλαγή φοβούμενοι ότι θα τους… καθίσει το φαγητό με την «εκπομπή μαγειρικής» δεν χρειάζεται να ανησυχούν γιατί σε λίγες μέρες η εκπομπή του Αρναούτογλου θα τελειώσει. Η μεσημεριανή δηλαδή τελειώνει, η «Η μαμά μου μαγειρεύει καλύτερα από τη δική σου» γιατί η βραδινή, η «The 2Night Show», στον ΑΝΤ1 λένε –προς το παρόν- ότι θα συνεχίσει για όλο το υπόλοιπο της σεζόν…!
Ο Αρναούτογλου γίνεται… μεσημεριανός!
![ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/arnaoutoglou90.jpg)
Είδαν κι απόειδαν στον ΑΝΤ1 ότι δεν… ε, οπότε είπαν μπας και τους «ψήσει» ο Γρηγόρης Αρναούτογλου στη μεσημεριανή ζώνη. Έτσι λοιπόν από την ερχόμενη βδομάδα «μετακομίζει» και η εκπομπή του θα προβάλλεται πολύ νωρίτερα, το μεσημέρι.
Καμπάνα: Από την έλλειψη σε τίτλους και τον διπλό ρόλο του Μικρούτσικου στην πρόταση για τον Λέντζα και το «όχι» του αγαπημένου «Μέλιου» από τις Ψυχοκόρες
Η Φαίη Σκορδά στο MEGA και επίσημα: Πρεμιέρα στις 16 Σεπτεμβρίου
Καμπάνα: Ο Πάτρας βρήκε το «ταίρι» του, η Γερμανού την ομάδα της και από τις μαύρες παχιές τρύπες στα αστεία Φαντάσματα
Αυτή είναι η παρέα της Ναταλίας Γερμανού: Ποιοι αντικαθιστούν Εβελίνα Νικόλιζα και Δημήτρη Πανόπουλο
Melas Blog Τελευταίες ειδήσεις