Πολύ ψηλά, στην τέταρτη θέση, ήταν και ο πολιτικός του προϊστάμενος, ο υπουργός Υγείας Ανδρέας Ξανθός. «Ένα μεγάλο προσωπικό ευχαριστώ για την αναγνώριση της δουλειάς που κάνουμε μαζί με τον Αντρέα στο υπουργείο Υγείας. Αντέχουμε, προχωράμε, θα νικήσουμε» έγραψε στο Facebook ο Παύλος Πολάκης.
Το ευχαριστώ του Πολάκη για την εκλογή στην Κ.Ε. του ΣΥΡΙΖΑ
![Φωτογραφία InTime](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/polakis_synedrio.jpg)
Μέσα από την προσωπική του σελίδα στο Facebook ευχαρίστησε ο Παύλος Πολάκης όσους τον ψήφισαν για να θέση στην Κεντρική Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ. ο αναπληρωτής υπουργός Υγείας ήταν μέσα στην πρώτη 10αδα με εκείνους που συγκέντρωσαν τις περισσότερες ψήφους.
Ο Στέφανος Κασσελάκης στην ΕΛΔΥΚ: Θα σταθώ δίπλα σε όποιο ζήτημα προκύψει
Μιχάλης Χρυσοχοΐδης: Στήσαμε το ελληνικό FBI, θα σαρώσουμε τα δίκτυα εκβιαστών
Συνάντηση Κασσελάκη – Χριστοδουλίδη: «Στηρίζουμε τις προσπάθειες του κυπριακού λαού να φέρει μια λύση»
Πρόβλημα με την Microsoft: Γιατί δεν επηρεάστηκε σε μεγάλο βαθμό η Ελλάδα
Πολιτική Τελευταίες ειδήσεις