Ο υπεύθυνος επικοινωνίας του Ολυμπιακού, Κώστας Καραπαπάς, επιβεβαίωσε την παραμονή του Τσόρι στο λιμάνι, μέσω του λογαριασμού του στο instagram..
“Τσόρι Ντομίνγκες, ένας από εμάς. Φωτογραφία από την πρώτη του ημέρα στην οικογένεια του Ολυμπιακού και, πιστέψτε με, θα βρίσκεται εδώ για πολλά χρόνια, ώστε να μάς κάνει περήφανους με τη δουλειά του, με τη μοναδική προσωπικότητά του και με το πάθος του για νίκη”, έγραψε.