Οι Πειραιώτες έχουν προχωρήσει εδώ και καιρό στην προεργασία για τις νέες κάρτες που θα τεθούν στην διάθεση των οπαδών για την νέα σεζόν και η παρουσίαση θα πραγματοποιηθεί το μεσημέρι της Παρασκευής (3/6).
Οι ιθύνοντες του συλλόγου θα ανακοινώσουν τις λεπτομέρειες διάθεσης, αλλά και τις τιμές που θα έχουν οι νέες κάρτες, σε συνέντευξη που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα Τύπου του «Γ. Καραϊσκάκης».
Τα διαρκείας αποτελούν ένα πολύ σημαντικό θέμα ενδιαφέροντος των φιλάθλων και ενώ είναι χαρακτηριστικό πως την προηγούμενη χρονιά είχε γίνει ρεκόρ.