Στα 1.000 εισιτήρια έφτασε πλέον ο αριθμός των ανανεώσεων των διαρκείας για τους παλαιούς κατόχους στον Ολυμπιακό, μόλις στη 2η ημέρα διάθεσής τους.
Η ενημέρωση του Ολυμπιακού:
“Μη σταματάς”, είναι το σύνθημα για τα εισιτήρια διαρκείας της νέας σεζόν (2016/17) του Ολυμπιακού και, όπως φαίνεται αυτό το πρώτο 48ωρο ανανέωσης των παλαιών κατόχων, ο κόσμος της ομάδας το κάνει για μία ακόμη χρονιά πράξη! Δεν σταματάει να στηρίζει γι’ αυτό και σήμερα, 2η μέρα των ανανεώσεων, έσπευσε να προμηθευτεί το νέο διαρκείας διατηρώντας τη θέση του στο “Γ. Καραϊσκάκης” ενόψει της νέας σεζόν.
Άλλοι 500 παλιοί κάτοχοι ανανέωσαν το διαρκείας τους είτε περνώντας από το γήπεδο (αίθουσα Τύπου και ώρες 10.00-18.00), είτε μέσω ίντερνετ και του επίσημου σάιτ της ομάδας μας (www.olympiacos.org), είτε καλώντας στο 210-4800920 (ώρες 10.00 με 17.00).
Υπενθυμίζεται ότι οι παλιοί κάτοχοι έχουν δικαίωμα να ανανεώσουν το διαρκείας τους και να απολαύσουν τα πάρα πολλά προνόμια έως και την Τρίτη 28/06. Από την Πέμπτη 30/06 θα μπορούν και φίλαθλοι που δεν είχαν προμηθευτεί εισιτήριο διαρκείας τη σεζόν που ολοκληρώθηκε να “κλείσουν” θέση στο “Γ. Καραϊσκάκης”.