Οι “ερυθρόλευκοι” ενημέρωσαν ότι πουλήθηκαν όσα εισιτήρια τέθηκαν προς πώληση, πράγμα λογικό αν αναλογιστεί κανείς πως είχαν μείνει απούλητα μόνο 300 εισιτηρία, τα οποία και εξαντλήθηκαν το Σάββατο.
Να σημειωθεί πως το παιχνίδι με την Καλλονή θα είναι το τελευταίο που θα έχει ο κόσμος του Ολυμπιακού τη δυνατότητα να παρακολουθήσει από κοντά, καθώς ο ημιτελικός με τον ΠΑΟΚ για το Κύπελλο θα γίνει κεκλεισμένων των θυρών, ενώ ο τελικός θα γίνει με μαθητές στις εξέδρες.