“Σήμερα παντρεύτηκε ο μεγάλος μου γιος, εύχομαι… να είναι τυχεροί και να έρθει και για αυτούς η γλυκιά αυτή στιγμή που θα ενωθούν για πάντα με την καλή τους!”, έγραψε η Τέτα Καμπουρέλη στο Facebook και αποκάλυψε πως ο γιος της έκανε πολιτικό γάμο. Διαβάστε περισσότερα στο TLIFE
Τέτα Καμπουρέλη: Πάντρεψε τον γιο της και περιμένει εγγονάκι!
Σε πελάγη ευτυχίας η η μανικιουρίστα του πρωινού του Mega… Η Τέτα πάντρεψε το γιο της και ετοιμάζεται να γίνει γιαγιά…
Lifestyle Τελευταίες ειδήσεις