Δυστυχώς Ζαν Πιερ με απογοήτευσες. δεν περίμενα από εσένα με τόσο χονδροειδή, απροκάλυπτο και προκλητικό (αλήθεια τόσο χαζούς μας θεωρείς;) τρόπο να μας πεις πως δεν ζήτησες μειώσεις συντάξεων, αλλά μόνο οικονομίες 1% του ΑΕΠ, δηλαδή 1,8 δισ. ευρώ.
Από πού θα βγουν βρε Ζαν Πιερ τα 1,8 δισ.; Μαρουλόφυλλα να ζητούσε πάλι δεν θα γινόταν τίποτα.
Ντροπή Ζαν Πιερ δεν το περίμενα από εσένα, έναν τόοοσο μεγάλο φιλέλληνα, αυτή τη φτηνή κουτοπονηριά. Και πούσαι. Ξέχασε το δρόμο στον οποίο θέλεις να δοθεί το όνομά σου. Οχι γιατί μας πιέζεις, αλλά γιατί θέλεις να μας δουλεύεις με φτηνά κόλπα…