Ο κ. Γλέζος απευθύνεται στη νεολαία και μόνο. Τα πλάνα είναι από την κεντρική προεκλογική συγκέντρωση της Λαϊκής Ενότητας και εκτός από τον ίδιο στα πλάνα εμφανίζονται η Ζωή Κωνσταντοπούλου και ο Παναγιώτης Λαφαζάνης.
ΔΕΙΤΕ ΤΟ
Λαϊκή Ενότητα: Το νεο σποτ με πρωταγωνιστή τον Μανώλη Γλέζο
![Λαϊκή Ενότητα: Το νεο σποτ με πρωταγωνιστή τον Μανώλη Γλέζο](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/glezos-22.jpg)
Το νέο προεκλογικό σποτ της Λαϊκής Ενότητας έχει πρωταγωνιστή τον Μανώλη Γλέζο. Στο νεο σποτ που ανέβηκε σήμερα στο διαδίκτυο, τρείς μέρες πριν τις εκλογές ο Μανώλης Γλέζος απευθύνεται σε συγκεκριμένη ομάδα του πληθυσμού.
Ο Στέφανος Κασσελάκης στην ΕΛΔΥΚ: Θα σταθώ δίπλα σε όποιο ζήτημα προκύψει
Μιχάλης Χρυσοχοΐδης: Στήσαμε το ελληνικό FBI, θα σαρώσουμε τα δίκτυα εκβιαστών
Συνάντηση Κασσελάκη – Χριστοδουλίδη: «Στηρίζουμε τις προσπάθειες του κυπριακού λαού να φέρει μια λύση»
Πρόβλημα με την Microsoft: Γιατί δεν επηρεάστηκε σε μεγάλο βαθμό η Ελλάδα
Πολιτική Τελευταίες ειδήσεις