Ήρθε στη ζωή μας εκεί γύρω στο 2006 για να κάνει εμάς (περισσότερο) εξαρτημένους από τον υπολογιστή και τον Zuckerberg εκατομμυριούχο. Μετρά ήδη δισεκατομμύρια χρήστες και μπορεί να επηρεάσει καταλυτικά τον τρόπο που ενημερωνόμαστε, διασκεδάζουμε και επικοινωνούμε! Τι σε κάνει να πιστεύεις πως δεν θα έκανε άνω κάτω και τις προσωπικές μας σχέσεις; Καλώς ήρθατε στην εποχή του facebook!
Η απιστία στον καιρό των social media! 1 στα 5 διαζύγια εξαιτίας του facebook
![Η απιστία στον καιρό των social media! 1 στα 5 διαζύγια εξαιτίας του facebook](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/man_keyboard_laptop_screen_h.jpg)
Γίνεται κάποιος να… απιστήσει μέσα από το facebook; Πόσο συχνά αποτελεί η ναυαρχίδα των social media αιτία διαζυγίου; Ποια είναι τα πέντε στάδια αποκάλυψης της cyber-απιστίας;
Star Wars: Το μπρούτζινο μπικίνι της πριγκίπισσας Λέια «έπιασε» πάνω από 160.000 ευρώ σε δημοπρασία
Τζόυς Ευείδη: Έθαψα και τη μάνα και τον πατέρα μου και έκανα διπλή παράσταση
H Δώρα Χρυσικού δείχνει περήφανα την 40 εκατοστών τομή της
Τζόυς Ευείδη: Δεν μπορούσα να κάνω κομπόδεμα, όταν ήμουν πιτσιρίκα δουλεύαμε για 3 και 60
Lifestyle Τελευταίες ειδήσεις