Το ευχάριστο μήνυμα ζωής μετέφερε μέσω facebook ο Παύλος Διακουμάκος: “Μόλις μίλησα με την Αλεξάνδρα μας που έτρεξε με την Φλόγα μας και μου είπε επι λέξη “γλύτωσα στο τσακ” !!!”. Στη φωτό η Αλεξάνδρα με τα παιδιά της στον μινι Μαραθώνιο της Αθήνας. Διαβάστε αναλυτικά στο Onalert
Ελληνίδα μαραθωνοδρόμος από Βοστόνη: “Γλίτωσα στο τσακ”! Τρεις οι εκρήξεις
![Ελληνίδα μαραθωνοδρόμος από Βοστόνη: “Γλίτωσα στο τσακ”! Τρεις οι εκρήξεις](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/ALEXANDRA.jpg)
Σώα “στο τσάκ!” στην Βοστόνη η Μαραθωνοδρόμος Αλεξάνδρα Χριστοδολοπούλου, μέλος της Ομάδας Εθελοντών Δρομέων του Συλλόγου Γονιών Παιδιών με Νεοπλαματική Ασθένεια ΦΛΟΓΑ.
Εργκίν Αταμάν και Παναθηναϊκός συνεχίζουν μαζί μέχρι το 2027
Μίδας στο Λιμάνι: Ο Βεζένκοφ γίνεται ο πιο ακριβοπληρωμένος αθλητής στην Ελλάδα
Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Η ελληνική αποστολή πετάει με όνειρα για Παρίσι
Αλμέιδα: Είχα ένα ωραίο συναίσθημα για Λαμέλα και Περέιρα γιατί μου ήρθαν στο μυαλό μνήμες
Αθλητικά Τελευταίες ειδήσεις