Συγκεκριμένα ο Λουίς Ντιόγκο έγραψε στο Facebook: “Πάμε γερά για τη νίκη, Ολυμπιακάρα”, θέλοντας να δείξει πως ακόμα και αν βρίσκεται μακριά παρακολουθεί τις εξελίξεις στην ομάδα του. Εξάλλου δεν έχει κρύψει ποτέ την επιθυμία του να επιστρέψει…
Ντιόγκο: Πάμε για τη νίκη, Ολυμπιακάρα
ΦΩΤΟ NEWSPORTS.
Ο Βραζιλιάνος στράικερ μπορεί να αγωνίζεται στην πατρίδα του με την φανέλα της Σαντός αλλά δεν ξεχνάει τον Ολυμπιακό και στέλνει το δικό του μήνυμα ενόψει του αποψινού ντέρμπι.
Πρόταση από τη μεξικανική Χουάρες σε Σπόραρ
Πού είδαν και πώς έζησαν οι Έλληνες διεθνείς το Σερβία – Νότιο Σουδάν;
Γαλλία – Ελλάδα LIVE ο τελικός πρόκρισης της εθνικής πόλο των γυναικών στα προημιτελικά των Ολυμπιακών Αγώνων
Λευτέρης Πετρούνιας: Έτσι έζησε η Βασιλική Μιλλούση και ο Κώστας Παπανικολάου τον τελικό των κρίκων
Αθλητικά Τελευταίες ειδήσεις