Τέσσερις ώρες και δεκαπέντε λεπτά κράτησε το show χθες και τα είχε όλα… νέα είσοδο, ίντριγκα, τούμπες και τον Θέμη Γεωργαντά να μας χαιρετά στο τέλος της βραδιάς. Στα απέναντι κανάλια, την ίδια ώρα έπαιζαν ταινίες και η επανάληψη του Chartshow. Που έδειξαν την προτίμησή τους οι τηλεθεατές;
Ζέσταναν οι τηλεθεατές τον πάγο;
Στο τρίτο επεισόδιο του “Dancing On Ice” αποχώρησε ο Θέμης Γεωργαντάς, επιτέθηκε στην επιτροπή ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου και γλίστρησε η Πηνελόπη Αναστασοπούλου. Συγκινήθηκαν οι τηλεθεατές;
Μιχάλης Μαρκάτης: Αν και έχουν περάσει 30 χρόνια, ακόμα το σκέφτομαι και με στεναχωρεί
Ρένος Χαραλαμπίδης: Στα 50 έχεις φάει τα χτυπήματα σου και τις αποτυχίες σου
Γιάννης Ράνιος: Έπρεπε να καλύψουμε ένα θλιβερό γεγονός και παράλληλα να μεταφέρουμε τη χαρά
4 ταινίες στο Netflix που θα σας καθηλώσουν – Τι θα δούμε τον Αύγουστο
Media Τελευταίες ειδήσεις