Η αγαπητή ηθοποιός ήταν καλεσμένη της Φαίης Σκορδά και του Γιώργου Λιάγκα σήμερα το πρωί. Όταν ο Γιώργος Λιάγκας έπαιξε το διαφημιστικό στο οποίο συμμετέχει η Μπέσυ Μάλφα και αφορά στο Κέντρο Επαγγελματικής Εκπαίδευσης Παιδιών με Ειδικές Ανάγκες, η ηθοποιός συγκινήθηκε. Οι παρουσιαστές αποχαιρέτησαν τους τηλεθεατές, αλλά τα μικρόφωνα δεν έκλεισαν…
Η Μπέσυ Μάλφα νόμιζε ότι δεν ήταν στον αέρα και…
![Η Μπέσυ Μάλφα νόμιζε ότι δεν ήταν στον αέρα και…](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/malfa-12.jpg)
“Παναγία μου έγινα ρεζίλι πάλι”!
Media Τελευταίες ειδήσεις