Αυτό απαιτεί πολλές ώρες καθημερινής παρουσίας στο γραφείο και φυσικά αρκετό προγραμματισμό για τις ενημερωτικές εκπομπές του σταθμού. Κάτι που δεν αφήνει πολύ ελεύθερο χρόνο στο καθημερινό πρόγραμμα της Χριστίνας Λαμπίρη. Εκ των πραγμάτων λοιπόν, η δημοσιογράφος απάντησε αρνητικά στην πρόταση που της έγινε από τον ΑΝΤ1 για…
Γιατί είπε “Όχι” στον ΑΝΤ1 η Λαμπίρη;
Πριν από λίγες μέρες ανακοινώθηκε πως η δημοσιογράφος αναλαμβάνει σύμβουλος εκπομπών και δύο Σαββατοκύριακα τον μήνα θα παρουσιάζει το κεντρικό δελτίο ειδήσεων του Star.
Alter Ego Media: Νέα εταιρική ταυτότητα, καινοτομία, πολυφωνία και έμπνευση
Νίκος Μουτσινάς: «Σ’ αγαπάω, εις το επανιδείν» έγραψε για την απώλεια του αγαπημένου του Άντι
Η Κατάρα της Τζέλας Δελαφράγκα: Το πρώτο music video από την πολυαναμενόμενη σειρά
Σοφία Παπαϊωάννου: Χαίρομαι που αισθάνομαι μεγαλύτερη ευθύνη στην ΕΡΤ
Media Τελευταίες ειδήσεις