Ο Μάρκο Σίλβα επέλεξε τον μεσοεπιθετικό των “ερυθρόλευκων” για τον αυριανό αγώνα με τον Πλατανιά, στα Χανιά (19:30), όπως επίσξς και τον Αλαν Πουλίδο.
Η αποστολή των “ερυθρόλευκων” για το ματς με τον Πλατανιά: Μποτία, Καμπιάσο, Ντα Κόστα, Ντομίνγκεζ, Ντουρμάζ, Ελαμπντελαουί, Φορτούνης, Ιντέγε, Καπίνο, Κασάμι, Κολοβός, Μαζουακού, Μιλιβόγεβιτς, Πάρντο, Πουλίδο, Ρομπέρτο, Σαλίνο, Σεμπά, Σιόβας, Ζντιέλαρ.