Την Κυριακή στον καναπέ του Chart Show-Your Countdown, με τη Ναταλία Γερμανού, κάθεται -ανάμεσα σε άλλους- η Κατερίνα Ζαρίφη! Δεν ήταν λίγοι εκείνοι που σκέφτηκαν πως μετά το come back του Νίκου Μουτσινά στον Alpha, έχει ανοίξει ο δρόμος και για τη δική της επιστροφή. Η αλήθεια βέβαια είναι ότι στο κυριακάτικο σόου είχε προσκληθεί ως παραγωγός του Love Radio παρέα με το ραδιοφωνικό δίδυμο της, Παύλο Σταματόπουλο. Ποιός ξέρει όμως τι μπορεί να ακολουθήσει;
Ζαρίφη is back!
Η επιστροφή της Κατερίνας Ζαρίφη.
Ο Άκης Πετρετζίκης και το Food Tour του στο Netflix
O Κόλιν Φερθ στη νέα σειρά «Young Sherlock»
Μίλι Μπόμπι Μπράουν: «Το Stranger Things ξεκίνησε όταν ήμουν 10, τώρα γίνομαι 20 και αισθάνομαι περίεργα»
Άρης Πορτοσάλτε και Γιώργος Καλλιακμάνης σε on air κόντρα στον ΣΚΑΪ – «Είσαι ένας άθλιος λαϊκιστής»
Media Τελευταίες ειδήσεις