Η εκπομπή, που έχει γράψει ιστορία στη μικρή οθόνη, θα κάνει πρεμιέρα το δεύτερο Σάββατο του Οκτωβρίου από το κανάλι του Φαλήρου και ετοιμάζει για τους τηλεθεατές πολλές και ευχάριστες εκπλήξεις. Συγκεκριμένα ο παρουσιαστής…
Σπύρος Παπαδόπουλος: Αλλαγές για το «Στην υγειά μας, ρε παιδιά»
![Σπύρος Παπαδόπουλος: Αλλαγές για το «Στην υγειά μας, ρε παιδιά»](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/09/papadopoulos.jpg)
Με τον ίδιο τίτλο και την ίδια ανεβασμένη διάθεση, ο Σπύρος Παπαδόπουλος συνεχίζει για 14η χρονιά την εκπομπή του «Στην υγειά μας, ρε παιδιά», αλλά από τον τηλεοπτικό αέρα του ΣΚΑΙ.
Media Τελευταίες ειδήσεις