Παραμένει, όπως πλήθος άλλων συνειδητών μαχητών, εθελοντικά στην Εθνοφυλακή, παρ’ ότι ξεπέρασε από πολλά χρόνια το υπό του νόμου προβλεπόμενο όριο ηλικίας
Δείτε ποιος είναι και διαβάστε περισσότερα στο onalert.gr
Ο γηραιότερος ένοπλος υπερασπιστής της Κυπριακής Δημοκρατίας, παρέλασε χθες 1η Οκτ. 2017 για την ημέρα της κυπριακής ανεξαρτησίας.
Παραμένει, όπως πλήθος άλλων συνειδητών μαχητών, εθελοντικά στην Εθνοφυλακή, παρ’ ότι ξεπέρασε από πολλά χρόνια το υπό του νόμου προβλεπόμενο όριο ηλικίας
Δείτε ποιος είναι και διαβάστε περισσότερα στο onalert.gr