Κανελόνια, Linguine, Μaccheroncini, Τορτιλιόνι, Φουσίλι, Πένες, Ταλιατέλλες, Φαρφάλε και σάλτσες με Βασιλικό, Arrabiata & Ricotta, όλα Barilla, όλα για να τα κερδίσεις και να δημιουργήσεις!
Η διαδικασία απλή: μοιράσου μαζί μας με ένα σχόλιο στο Facebook ποιά είναι η αγαπημένη σου συνταγή ζυμαρικών, και πάρε μέρος εδώ http://s.heyo.com/ec23fe για να γίνεις ένας από τους 2 τυχερούς που θα κερδίσουν το λαχταριστό καλάθι Barilla!