Η στρατιωτική παρέλαση στην Θεσσαλονίκη είχε κράτησε σχεδόν δυο ώρες και είχε απ’ όλα.
Κατά την διάρκεια της παρέλασης είχε πραγματικά εντυπωσιάσει η επίδειξη ΖΕΥΣ και το συγκινητικό μήνυμα του πιλότου, ενώ επίσης μια από τις κορυφαίες στιγμές που μαγνήτισε τα βλέμματα του κοινού ήταν όταν το ΕΤΑ, το Ειδικό Τμήμα Αλεξιπτωτιστών έπεσε από ελικόπτερο τύπου Σινούκ στον Θερμαϊκό μεταξύ άλλων…
Τα καλύτερα στιγμιότυπα από την περσινή παρέλαση στο onalert.gr