Κάποιοι το ονομάζουν “η συνήθεια που έγινε λατρεία” και όχι άδικα. Ο Βαγγέλης Μεϊμαράκης και οι συνεργάτες του φημίζονται για την έμπνευση και το χιούμορ τους. Η φετινή κάρτα του πρώην Προέδρου της ΝΔ και πρώην Προέδρου της Βουλής, απεικονίζει έναν χιονάνθρωπο με σκουφί Άγιου Βασίλη και με το επικό μουστάκι σήμα κατατεθέν του Βαγγέλη Μεϊμαράκη. Η ευχή είναι: «Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά. Με χαμόγελο και ενωμένοι οι Έλληνες μπορούμε. Το 2019 είναι η χρονιά μας!» Η δική μας είναι: Πάντα τέτοια Πρόεδρε Βαγγέλη!
“Τα σπάει” και φέτος η κάρτα του Βαγγέλη Μεϊμαράκη!
![“Τα σπάει” και φέτος η κάρτα του Βαγγέλη Μεϊμαράκη!](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2018n/12/meimarakis-1.jpg)
Κάθε Χριστούγεννα και Πάσχα, από όλες τις ευχετήριες κάρτες που καταφθάνουν με ρυθμό πολυβόλου στα email πλέον των ΜΜΕ, μόνο μια ξεχωρίζει. Η κάρτα του Βαγγέλη Μεϊμαράκη.
Κόλαφος η Έλενα Ακρίτα κατά της Κατερίνας Παναγοπούλου για το ντύσιμο της στο Προεδρικό Μέγαρο
ΕΕ: «Κλειδώνει» ο Επίτροπος της Ελλάδας στην Κομισιόν – Οι αινιγματικές δηλώσεις Μητσοτάκη και το «φαβορί»
Πολάκης κατά Σακελλαροπούλου: «Προφανώς και δεν πήγα»
Η Μιλένα Αποστολάκη αποσύρεται από την κούρσα για την προεδρία του ΠΑΣΟΚ
Πολιτική Τελευταίες ειδήσεις