Ο κορονοϊός είναι εδώ και έχουμε πρόβλημα. Τα πράγματα είναι πολύ σοβαρά με την αύξηση των κρουσμάτων και το δίλημμα αν πρέπει να μείνουμε όπως είμαστε ή να ληφθούν πιο αυστηρά μέτρα είναι δύσκολο να απαντηθεί. Όπου υπάρχει συγχρωτισμός, όπως για παράδειγμα με το Ραμαζάνι στην Ξάνθη, είχαμε αύξηση των κρουσμάτων. Σήμερα βγήκαμε στις αγορές και με ένα επιτόκιο ελαφρά πιο πάνω, ενώ σήμερα πέφτουν και οι υπογραφές για την οριοθέτηση της ΑΟΖ με την Ιταλία.
Η ανησυχία για τα κρούσματα και η υπογραφή της ΑΟΖ με την Ιταλία
![Η ανησυχία για τα κρούσματα και η υπογραφή της ΑΟΖ με την Ιταλία](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2020/06/syskepsi0906.jpg)
ΣΥΡΙΖΑ σε κυβέρνηση: Φορολογήστε με 90% τα κέρδη των διυλιστηρίων, τι αποφασίστηκε στο προεδρείο της ΚΟ
«Σφάχτηκαν» Γεωργιάδης και Πολάκης στη Βουλή – «Τέτοιος δειλός ήσουν πάντα! Φύγε! Ούστ»
Παραλίγο «γαλάζια» ανταρσία για την Εθνική Επιτροπή Υποβοηθούμενης Αναπαραγωγής
Παύλος Πολάκης: «Ούτε λέξη δεν παίρνω πίσω για την Συρεγγέλα»
Πολιτική Τελευταίες ειδήσεις