«Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εσάς που μας στηρίξατε σε αυτό το ταξίδι. Είμαστε πρωταθλητές», έγραψε στο Instagram μετά τη φιέστα για το 43ο πρωτάθλημα.
Όλοι τους είχαν ένα λόγο για τους οπαδούς του Ολυμπιακού. Εναν καλό λόγο. Το ίδιο και ο Ιντέγε Μπράουν.
«Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εσάς που μας στηρίξατε σε αυτό το ταξίδι. Είμαστε πρωταθλητές», έγραψε στο Instagram μετά τη φιέστα για το 43ο πρωτάθλημα.