Συγκεκριμένα, ο Μάνος Παπαδόπουλος και ο Γιάννης Μπουρούσης έδωσαν το “παρών” στην κηδεία της Ιωάννας Αγγελοπούλου. Ο Έλληνας σέντερ ζήτησε άδεια από τον Αργύρη Πεδουλάκη κι έφυγε νωρίτερα από την προκαθορισμένη αναχώρηση των “πράσινων” από το Καρπενήσι, ώστε να παραστεί σήμερα (3/9) στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών.
Ο άσος του “τριφυλλιού” πήγε μαζί με τους “ερυθρόλευκους” παίκτες στην κηδεία. Θυμίζουμε πως ο Γιάννης Μπουρούσης είχε φορέσει στο παρελθόν τη φανέλα του Ολυμπιακού και δεν είχε αποχωρήσει με τον… καλύτερο τρόπο από το λιμάνι.