Ο Μάρκο Σίλβα σκοπεύει να κατεβάσει τη βασική ομάδα στο ματς με τον ΠΑΟΚ και ο Καπίνο θα είναι κάτω από τα γκολπόστ όπως συμβαίνει στα ματς του Κυπέλλου. Στην άμυνα θα είναι λογικά οι Ελαμπντελαουί, Μποτία, Σιόβας και Μαζουακού και στα χαφ ο Μιλιβόγεβιτς με τον Καμπιάσο.
Ο Φορτούνης θα είναι μπροστά τους και για τις δύο θέσεις στα άκρα “παίζουν” οι Φουστέρ, Ντουρμάζ και Ερνάνι, ενώ μπροστά αναμένεται να επιστρέψει ο Ιντέγιε.