Ο Ισπανός τεχνικός συμπεριέλαβε στην αποστολή όλους τους παίκτες που είναι διαθέσιμοι (ακόμα και τον Μαζουακού, ο οποίος βρίσκεται στην Αγγλία για να ολοκληρώσει τη μετεγγραφή του στη Γουέστ Χαμ). Εκτός έμειναν μόνο οι τραυματίες Σιόβας και Ομάρ.
Αναλυτικά η αποστολή: Ανδρούτσος, Μποτία, Μπουχαλάκης, Καμπιάσο, Χουτεσιώτης, Ντα Κόστα, Ντε Λα Μπέγια, Ντομίνγκεζ, Ντουρμάζ, Φιγκέιρας, Φορτούνης, Ιντέγε, Καπίνο, Λεάλι, Μανιάτης, Μανθάτης, Μαζουακού, Μιλιβόγεβιτς, Πάρντο, Πουλίδο, Ρέτσος, Σεμπά, Τσιμίκας, Βούρος, Ζντιέλαρ.