Ο Ολυμπιακός εξέδωσε ανακοίνωση επτά λέξεων, μετά το τέλος του τρίτου τελικού της Basket League με τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ.
Λίγα λεπτά μετά το φινάλε του τρίτου τελικού της Basket League, η ΚΑΕ Ολυμπιακός έδειξε τον εκνευρισμό και την ενόχλησή της με μία ανακοίνωση επτά λέξεων.
“Ντροπή σας. Ραντεβού την Τετάρτη στο ΣΕΦ” αναφέρει η ερυθρόλευκη ΚΑΕ, χωρίς κάτι περισσότερο από αυτό. Το τζάμπολ του τέταρτου τελικού έχει προγραμματιστεί για τις 21:15.