“Σήμερα ένιωσα την ανάγκη να ψάξω βαθιά μέσα μου και να βρω νέα κίνητρα. Ανυπομονώ να επιστρέψω στη δουλειά”, έγραψε κάτω από τη φωτογραφία ο Χάκετ, ο οποίος περιμένει πως και πως την έναρξη της νέας σεζόν.
Δείτε τη φωτογραφία:
Ο Ντάνιελ Χάκετ ανυπομονεί να ξεκινήσει η νέα αγωνιστική περίοδος, με τον Ιταλό γκαρντ να ανεβάζει στο instagram μία φωτογραφία από τους φετινούς τελικούς με τον Παναθηναϊκό.
“Σήμερα ένιωσα την ανάγκη να ψάξω βαθιά μέσα μου και να βρω νέα κίνητρα. Ανυπομονώ να επιστρέψω στη δουλειά”, έγραψε κάτω από τη φωτογραφία ο Χάκετ, ο οποίος περιμένει πως και πως την έναρξη της νέας σεζόν.
Δείτε τη φωτογραφία: