“Τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία”, αναφέρουν οι οργανωμένοι οπαδοί του Πανιωνίου!
Αναλυτικά όσα αναφέρουν οι “Πάνθηρες” στη σελίδα τους στο Facebook:
“Μόλις ενημερωθήκαμε ότι ο προπονητής μας βρίσκεται στα γραφέια του γαύρου…Δεν ξέρουμε αν θα συμφωνήσεις ή όχι και δεν μας απασχολεί κιόλας.Τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία.Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ και ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ μόλις τελείωσαν για σένα. Είσαι ανεπιθύμητος!
ΣΦ Πάνθηρες 1983″