Κυριακή, 1 Σεπτ.
27oC Αθήνα

ΠΑΟΚ: Το πέναλτι στις καθυστερήσεις για το οποίο φωνάζουν οι “ασπρόμαυροι”! (video)

ΦΩΤΟ Intime

Ο ΠΑΟΚ “κόλλησε” στο 1-1 με την Ξάνθη στα Πηγάδια με αποτέλεσμα να μείνει 7 βαθμούς μακριά από την κορυφή της Superleague, αλλά οι “ασπρόμαυροι” διαμαρτυρήθηκαν για πέναλτι που τους αρνήθηκε το VAR στις καθυστερήσεις του ματς.

Η ισοπαλία με την Ξάνθη, “πόνεσε” τον ΠΑΟΚ, ο οποίος καλείται να ανατρέψει διαφορά 7 βαθμών στα πλέι οφ αν θέλει να υπερασπιστεί τον τίτλο του. Ο “δικέφαλος του Βορρά” πάντως “φωνάζει” για μία απόφαση του διαιτητή καθώς θα μπορούσε να “κλέψει” τη νίκη στις καθυστερήσεις, όταν και ζήτησε πέναλτι σε χέρι του Λισγάρα μέσα στην περιοχή, αλλά ο διαιτητής συμβουλεύτηκε το VΑR και έδειξε να συνεχιστεί το παιχνίδι, σε μία δύσκολη και οριακή φάση.