Ο Κυριάκος Μητσοτάκης βρέθηκε στο περίπτερο του Άρη στην 83η ΔΕΘ, με τον ισχυρό άνδρα της ομάδας της Θεσσαλονίκης, Θόδωρο Καρυπίδη, να τον υποδέχεται.
ΔΕΘ 2018: Στο περίπτερο του Άρη ο Μητσοτάκης! “Με κάνατε τερματοφύλακα” [pics]
![ΔΕΘ 2018: Στο περίπτερο του Άρη ο Μητσοτάκης! “Με κάνατε τερματοφύλακα” [pics]](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2018n/09/4550405.jpg)
Ο Κυριάκος Μητσοτάκης επισκέφτηκε το περίπτερο του Άρη στην 83η ΔΕΘ. Τον υποδέχθηκε θερμά ο ισχυρός άνδρας των “κιτρινόμαυρων”, Θόδωρος Καρυπίδης, ο οποίος του έδωσε και φανέλα της ομάδας με τον αριθμό “1”.
Ποδόσφαιρο Τελευταίες ειδήσεις