28oC Αθήνα

Σούπερ Λιγκ (LIVE)

Τελικά αποτέλεσματα: Παναθηναίκός – Πανθρακικός 2-0, ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης 0-1.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΤΕΛΙΚΟ 0-1

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΠΟΒΟΛΗ Οι γηπεδούχοι μένουν με δέκα παίκτες στις καθυστερήσεις με τον Βάντερσον να βλέπει την δεύτερη κίτρινη κάρτα.

ΠΑΟ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟ 2-0

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ Το παιχνίδι ξεκίνησε και πάλι καθώς τα πνεύματα ηρέμησαν

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΔΙΑΚΟΠΗ Στο 59ο λεπτό οπαδοί του Άρη εισέβαλλαν στον αγωνιστικό χώρο με αποτέλεσμα το ματς να διακοπεί. Συγκρούσεις μεταξύ οπαδών των δύο ομάδων.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΓΚΟΛ 0-1 Ο Ναφτί ανοίγει το σκορ με δυνατό σουτ στο 51΄ μετά από κεφαλιά πάσα του Κόκε.

ΠΑΟ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΕΝΑΡΞΗ Β΄ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΕΝΑΡΞΗ Β΄ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

ΠΑΟ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 2-0

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 0-0

ΠΑΟ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΚΟΛ 2-0 Ο Σαλπιγγίδης διπλασιάζει τα τέρματα των γηπεδούχων στο 40΄.

ΠΑΟ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΚΟΛ 1-0 Καταπληκτικό γκολ από τον Καραγκούνη που στέλνει τη μπάλα στο αριστερό “παραθυράκι” του Ρόκα στο 26΄.

ΠΑΟ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΟΚΑΡΙ Οι φιλοξενούμενοι χάνουν μεγάλη ευκαιρία να ανοίξουν το σκορ με το δυνατό σουτ του Μπέλεκ να σταματά στο δοκάρι του Τζόρβα στο 20΄.

Σέντρα στους Ζωσιμάδες και στο ΟΑΚΑ.

Παναθηναϊκός: Τζόρβας, Σπυρόπουλος, Βύντρα, Σαριέγκι, Καντέ, Ζιλμπέρτο, Καραγκούνης, Χριστοδουλόπουλος, Σαλπιγγίδης, Νίνης, Πετρόπουλος.

Πανθρακικός: Ρόκα, Τζόκιτς, Μπέλεκ, Κλεμέντ, Κανωτίδης, Μπερτράντ, Κάσαρ, Φαγιάρδο, Αργυρίου, Λόπες, Καζάκης.