Ο Ελληνας σταρ είναι ενθουσιασμένος μετά την πρώτη του συμμετοχή στο All Star Game και με ανάρτησή του στο facebook τόνισε για τη συνέχεια της σεζόν: “Το All Star Weekend τελείωσε, ήταν διασκεδαστικό αλλά τώρα ας επιστρέψουμε στη δουλειά και να τελειώσουμε δυνατά τη χρονιά”, έγραψε σχετικά ο διεθνής άσος των Μπακς, στόχος του οποίου είναι πλέον να οδηγήσει την ομάδα του στα πλέι οφ.
Το μήνυμα του Γιάννη Αντετοκούνμπο μετά το All Star Game [pic]
![ΦΩΤΟ Reuters](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/anteto-6.jpg)
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο “έλαμψε” στο All Star Game του ΝΒΑ, όπου συμμετείχε με την ομάδα της Ανατολής, προσθέτοντας 30 πόντους στην ήττα από τη Δύση με 182-192, η οποία θριάμβευσε για τρίτη διαδοχική χρονιά.
Μίλτος Τεντόγλου και Εμμανουήλ Καραλής παίζουν με τα μετάλλιά τους σαν μικρά παιδιά
Είχε δίκιο η Στεφανίδη: Ο τελικός του επί κοντώ κράτησε μία… αιωνιότητα
Ολυμπιακοί Αγώνες: Σοκαριστικός τραυματισμός για τον παγκόσμιο ρέκορντμαν Λαμέκα Γκιρμά – Αποχώρησε με φορείο
Η εθνική πόλο ανδρών κόντρα στην Αυστραλία για τις θέσεις 5-8 στους Ολυμπιακούς Αγώνες
Αθλητικά Τελευταίες ειδήσεις