Το τέταρτο μετάλλιο για την Ελλάδα στους Ολυμπιακούς Αγώνες 2024 έφεραν οι Ζωή Φίτσιου και Μιλένα Κοντού. Το ελληνικό πλήρωμα κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στον τελικό του διπλού σκιφ ελαφρών βαρών γυναικών. Δεν σταματούν οι επιτυχίες για την Ελλάδα στους Ολυμπιακούς Αγώνες 2024, με την ελληνική κωπηλασία να χαρίζει ακόμα ένα μετάλλιο στη χώρα μας. … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ζωή Φίτσιου και Μιλένα Κοντού κατέκτησαν το χάλκινο μετάλλιο στο διπλό σκιφ ελαφρών βαρών γυναικών των Ολυμπιακών Αγώνων.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί