Ο πιτσιρικάς της φωτογραφίας, βγήκε όπως και πολλοί άλλοι ένοικοι κεντρικού ξενοδοχείου της Αθήνας για να παρακολουθήσουν την στρατιωτική παρέλαση για την επέτειο της 25ης Μαρτίου και την απελευθέρωση της Ελλάδας από τους τούρκους. Και είχε την έμπνευση να φορέσει μπλουζάκι με την τουρκική σημαία. Καθόλου καλή έμπνευση, αφού αυτό προκάλεσε την οργή όλων όσων των αντιλήφθηκαν και βρίσκονταν επι της λεωφόρου Αμαλίας για να παρακολουθήσουν την παρέλαση.
Παρέλαση: Οργή για τον τουρίστα με την τούρκικη σημαία – ΦΩΤΟ
![Παρέλαση: Οργή για τον τουρίστα με την τούρκικη σημαία – ΦΩΤΟ](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/shmaia-1.jpg)
Αποφάσισε να παρακολουθησει την στρατιωτική παρέλαση για την επέτειο της 25ης Μαρτίου από το μπαλκόνι του ξενοδοχείου του, αλλά αποφάσισε και κάτι άλλο: να προκαλέσει.
Καιρός: Παράταση μέχρι την Δευτέρα παίρνει ο καύσωνας με θερμοκρασίες που θα φτάσουν τους 41 βαθμούς
Νίκος Ανδρουλάκης: Η συγκλονιστική μαρτυρία της Χαρίτας Μάντολες για την τουρκική εισβολή
Βουλιαγμένη: Άνδρας ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του από τη θάλασσα
Σάμος: Εντοπίστηκε ακέφαλη και ακρωτηριασμένη σορός στο Κασονήσι
Ελλάδα Τελευταίες ειδήσεις