Στη Στοκχόλμη βρίσκεται η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου και σκέφτηκε την Ελλάδα ανήμερα αυτών των σημαντικών εκλογών. Η φωτογραφία της στο Instagram όμως με την κόρη της που ποζάρει με ένα πεντοχίλιαρο και τα σχόλιά της για την δραχμή, σχολιάστηκαν ποικιλοτρόπως…
Aλεξάνδρα Πασχαλίδου: Το περίεργο σχόλιο για τη δραχμή στο Instagram
![Aλεξάνδρα Πασχαλίδου: Το περίεργο σχόλιο για τη δραχμή στο Instagram](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/pascal_h.jpg)
Tην κόρη της με ένα πεντοχίλιαρο έβαλε η παρουσιάστρια να ποζάρει!
Lifestyle Τελευταίες ειδήσεις