Επιτέλους αποκαλύφθηκε η παρουσίαση του ελληνικού τραγουδιού στο διαγωνισμό της Eurovision. Πριν από λίγη ώρα έγινε η πρώτη πρόβα των Argoστην Στοκχόλμη αφήνοντας καλές εντυπώσεις όχι μόνο για το τραγούδι αλλά και για την σκηνική τους παρουσία.
ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ARGO – ΟΛΕΣ ΟΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ
Το χρώμα που θα κυριαρχήσει θα είναι το άσπρο, και μπορεί σήμερα μην έκαναν πρόβα με τα κανονικά τους ρούχα, αλλά για να ρυθμιστούν κάποιες τεχνικές λεπτομέρειες και τα 6 μέλη εμφανιστήκαν φορώντας άσπρα ρούχα.Διαβάστε όλες τις λεπτομέρειες και δείτε φωτογραφίες και βίντεο στο TLIFE