… δεν παύει να θέλει να τα μοιραστεί μαζί μας! Για αυτό το λόγο η Paris Hilton εκτός από το να ψάχνει τρόπο να γίνεται το “talk of the town”, σχεδιάζει κιόλας! Αγαπημένη της είναι η σειρά παπουτσιών που εδώ που τα λέμε δεν είναι καθόλου κακή… Αυτό που χαρακτηρίζει όλα τα υποδήματα είναι η καρδιά που έχουν στο εσωτερικό τους για να λειτουργεί σαν αναπαυτικός πάτος για πολλές ώρες χορό, όπως λέει και η famous Paris! Mπορείτε να τα βρείτε σε πολύ λογικές τιμές ξεκινώντας από 99 ευρώ! Καλό shopping λοιπόν…
H Paris και…τα παπούτσια!
![H Paris και…τα παπούτσια!](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/paris_shoes.jpg)
Μπορεί να έχει πάνω από 1.000 ζευγάρια στην γκαρνταρόμπα της αλλά…
Σάνεν Ντόχερτι: Συντετριμμένη η μητέρα της – «Είναι το όμορφο κορίτσι μου και η καρδιά μου
Φωτεινή Ντεμίρη: Για το μυστικό ενός επιτυχημένου γάμου να ρωτήσετε ανθρώπους που έχουν
Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: H πρώτη της βραδινή έξοδος, δύο εβδομάδες μετά τη γέννηση του γιου της
Σμαράγδα Καρύδη και Θοδωρής Αθερίδης βόλτα με το σκάφος – «Παπαγαλάκια σε μικρούτσικη κρουαζιέρα»
Lifestyle Τελευταίες ειδήσεις