Η Κατερίνα Καραβάτου έκανε και η εκείνη οκιμαστικό για να πάρει τη θέση της παρουσιάστριας και επιλέχθηκε τελικά ανάμεσα σε πολλές τηλεπερσόνες. Η ίδια δηλώνει ενθουσιασμένη για την εκπομπή και περιμένει με ανυπομονοσία να γνωρίσει τους “πρωταγωνιστές” αλλά κυρίως τις φοβερές μαμάδες τους. Το πρώτο επεισόδιο θα κάνει πρεμιέρα την Τετάρτη 30 Δεκεμβρίου στον Alpha.
Η Κατερίνα Καραβάτου παρουσιάστρια στο “Μια νύφη για το γιο μου”
Η Κατερίνα Καραβάτου αναλαμβάνει την δύσκολη “αποστολή” να φέρει κοντά τις μελλοντικές πεθερές με τις υποψήφιες νύφες στο ριάλτι “Μια νύφη για το γιο μου”
O Κόλιν Φερθ στη νέα σειρά «Young Sherlock»
Μίλι Μπόμπι Μπράουν: «Το Stranger Things ξεκίνησε όταν ήμουν 10, τώρα γίνομαι 20 και αισθάνομαι περίεργα»
Άρης Πορτοσάλτε και Γιώργος Καλλιακμάνης σε on air κόντρα στον ΣΚΑΪ – «Είσαι ένας άθλιος λαϊκιστής»
Ανθή Βούλγαρη: «Το έχω ακούσει κι εγώ για τη Φαίη Σκορδά, θα είναι ωραία να δίνουμε σκυτάλη»
Media Τελευταίες ειδήσεις