Ένα άλλο πρόσωπο των παρουσιαστών της πρωινής ψυχαγωγικής ζώνης είδαμε χθες, αυτό της σοβαρής ενημέρωσης. Λόγω των γεγονότων που έγιναν στις παρελάσεις, Γιώργος Λιάγκας – Φαίη Σκορδά και Χρήστος Φερεντίνος – Σίσσυ Χρηστίδου έδωσαν μια διαφορετική μάχη. Στο τιμόνι της εκπομπής του MEGA μπήκε ο Γιώργος Λιάγκας που αργότερα έδωσε τη θέση του στο δελτίο ειδήσεων, επιστρέφοντας γύρω στη μία το μεσημέρι για να χαιρετήσει τους τηλεθεατές. Στον ΑΝΤ1 ο Χρήστος Φερεντίνος ανέλαβε τον ρόλο της ενημέρωσης μέχρι που μπήκε στο πλατό ο leader της ενημέρωσης, Γιώργος Παπαδάκης. Τι προτίμησαν οι τηλεθεατές;
Ποια ψυχαγωγική εκπομπή κέρδισε στη μάχη της τηλεθέασης;
“Πρωινό mou” και “Πρωινό ΑΝΤ1” …έπεσαν στη μάχη της τηλεθέασης. Ποιο ζευγάρι κέρδισε τους τηλεθεατές;
Αθηνά Καμπάκογλου: Η πίστη μου είναι η καταφυγή μου, εκεί υπάρχουν όλες οι απαντήσεις
Νίκος Γκέλια: Το θέατρο είναι μαραθώνιος και η τηλεόραση αγώνας ταχύτητας
Κατερίνα Αναστασοπούλου: Δεν είναι δύσκολη η επιβίωση σε έναν ανδροκρατούμενο χώρο
Ο Τιμωρός: Δείτε το συγκλονιστικό trailer της νέας σειράς του Alpha
Media Τελευταίες ειδήσεις