Οι σειρές του MEGA “Πίσω στο σπίτι” και “Με λένε Βαγγέλη” πήραν τη θέση τους στο prime time της Δευτέρας με νέα επεισόδια. Στον ΑΝΤ1, το “Wipe Out” έπαιξε αποσπάσματα από διάφορές παλιότερες εκπομπές του, ενώ η Νάντια Μπουλέ με το “Black Out” και η παρέα των “Ράδιο Αρβύλα” επέστρεψαν ολοκαίνουριοι και με διάθεση για πολλά γέλια. Τι προτίμησαν οι τηλεθεατές;
Τι είδαν οι τηλεθεατές στην επιστροφή του prime time;
![Τι είδαν οι τηλεθεατές στην επιστροφή του prime time;](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/PRIME_deyteras-1.jpg)
Οι διακοπές τέλειωσαν και για την τηλεόραση… Το βράδυ της Δευτέρας επέστρεψαν όλα τα προγράμματα στη θέση τους. Ποια ανέβηκαν στα ψηλά και ποια έμειναν στα χαμηλά;
Η Μάγισσα – Φλεγόμενη καρδιά: Η Λεώνη και ο Αντόνιο αποκαλύπτονται
Grand Hotel: Το καστ της νέας σειράς του ΑΝΤ1 και οι μεταμορφώσεις που εντυπωσιάζουν
Σάγια: Θέλω να έχω την τιμή και τη χαρά να πάω στην Eurovision με την Ελλάδα που με ανέδειξε
Τζωρτζίνα Μαλλιαρόζη: Έχει βγει ένα όνομα στους δημοσιογράφους, όμως δεν ισχύει
Media Τελευταίες ειδήσεις