Όχι βρε χαζούλια, δεν πρόκειται να σας κακολογήσουμε αν ομολογήσετε το μέγεθος της έλξης που αισθάνεστε. Και δεν θα πίστευε κανένας το Σαμαρά αν δήλωνε ότι είναι παράνομη ή ανάρμοστη η σχέση σας.
Για σκεφτείτε και το άλλο. Είναι πράγματα αυτά πολιτισμένων ανθρώπων, ελεύθερων Ευρωπαίων να ομολογούν τα αισθήματά σας μέσω εκπροσώπων; Α, πα, πα, πα. Δεν είναι καθόλου, μα καθόλου κατανοητό, ειδικά στα μάτια μου που ξέρω πόσο ελεύθερες ήταν οι σχέσεις στην αρχαία Ελλάδα.
Γιάνη κάνε εσύ το πρώτο βήμα αν ο Βόλφγκανγ είναι τόσο ντροπαλός. Αντε Γιανάκη μου, μήπως πάρουμε κι΄ εκείνα τα ρημάδια τα ευρώ που όλο έρχονται και ποτέ δεν φτάνουν…