Τι καλύτερο λοιπόν απο ενα ταξίδι στον βυθό! Βέβαια εαν θέλετε την απόλυτη ρομαντική ατμόσφαιρα και είστε λάτρεις της θάλασσας (ισως να είστε και στο πολεμικό Ναυτικό ) μπορείτε ετσι απλά να κάνετε κάποια ελαφρά βηματάκια προς την Καραϊβική και να βρεθείτε στο υποβρύχιο των ονείρων σας! Μάλιστα καλά διαβάσατε… στο υποβρύχιο! Διαβάστε περισσόετρα στο onalert.gr
Υποβρύχιο για… εραστές!
![Υποβρύχιο για… εραστές!](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/ypobryxio_erastes.jpg)
Η μέρα του Αγίου Βαλεντίνου πλησιάζει και εσεις σκέφτεστε (βέβαια) τι δώρο να κάνετε στην καλή σας (ή στον καλό σας) … γι’ αυτο είμαστε εμείς εδω.. για να σας δίνουμε ιδέες!
Smart Cities: Την ένταξη 52 Δήμων στο πρόγραμμα «Ψηφιακός Μετασχηματισμός των ΟΤΑ» ανακοίνωσαν Θοδωρής Λιβάνιος και Δημήτρης Παπαστεργίου
Ολυμπιακοί Αγώνες: Η 10χρονη που έσβησε την φλόγα το 2004 μεγάλωσε – Πως άλλαξε η ζωή της Φωτεινής Παπαλεωνιδοπούλου
Τζόκερ κλήρωση 2784: Οι τυχεροί αριθμοί σήμερα
ΕΣΗΕΑ για Έλενα Ακρίτα: Προσβλητική η ανάρτηση για την Κατερίνα Παναγοπούλου, ισοπεδώνει τη γυναικεία προσωπικότητα
Ελλάδα Τελευταίες ειδήσεις