Χαρακτηριστικό παράδειγμα αποτελεί το βίντεο που θα δείτε από έναν αγώνα baseball στις ΗΠΑ. Παρόλο που για τους Αμερικανούς πολίτες το baseball είναι μια λατρεία, όπως για εμάς το ποδόσφαιρο, αυτές οι κοπέλες πήγαν απλά και μόνο στο γήπεδο για να βγάζουν selfie φωτογραφίες, χωρίς να ρίξουν ένα βλέμμα στον αγώνα.Το βίντεο, φυσικά, έχει γίνει viral, ξεπερνώντας τα 49 εκατ. views!
But first… let us take (lots and lots and LOTS) of selfies.FULL VIDEO: http://bit.ly/1VqCyv9
Posted by 120 Sports on Wednesday, September 30, 2015