Όπως θα δείτε και εσείς, ο αθλητής με το μπλε σορτς δεχόταν αρκετά λακτίσματα και μπουνιές με αποτέλεσμα να πέσει κάτω. Ο άλλος αθλητής με το κόκκινο σορτς θεωρούταν σίγουρος νικητής. Ωστόσο, ο αθλητής με το μπλε σορτς δεν είχε πει την τελευταία του λέξη, καθώς περίμενε την κατάλληλη στιγμή για να επιτεθεί. Μόλις αντιλήφθηκε ότι ο αντίπαλος του άφησε ελεύθερη την δεξιά πλευρά του προσώπου, τότε, έκανε ένα εναέριο λάκτισμα, με το οποίο, το ξάπλωσε κάτω. Όπως ήταν φυσικό, ο τελευταίος έχασε τις αισθήσεις του και έχασε τον αγώνα!
Δείτε το βίντεο:
Τρελή κλωτσιά σε αγώνα Muay Thai – Τον ξάπλωσε κάτω και έβλεπε αστεράκια! (ΒΙΝΤΕΟ)
![Τρελή κλωτσιά σε αγώνα Muay Thai – Τον ξάπλωσε κάτω και έβλεπε αστεράκια! (ΒΙΝΤΕΟ)](https://www.newsit.gr/wp-content/uploads/2017n/07/thaiA.jpg)
Αυτό το βίντεο είναι από έναν αγώνα Muay Thai. Το ηθικό δίδαγμα είναι ότι ποτέ δεν πρέπει να υποτιμάς τον αντίπαλο σου!
Παράξενες Ειδήσεις Τελευταίες ειδήσεις