Αντώνης Σαμαράς, Αλέξης Τσίπρας και Παναγιώτης Λαφαζάνης… πρωταγωνιστούν στο σποτ που τελειώνει με το μήνυμα: “Τώρα με το ΚΚΕ υπάρχει λύση στο δρόμο της ανατροπής”.
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΟ ΣΠΟΤ
“Ειπώθηκαν ψέματα που ντράπηκαν και τα ίδια, μια και δεν ντρέπονταν τα στόματα που τα ‘λεγαν”, γράφει ο Μενέλαος Λουντέμης στο βιβλίο “Οδός Αβύσσου- Αριθμός Ο” και έτσι ακριβώς αρχίζει το προεκλογικό σποτ του ΚΚΕ.
Αντώνης Σαμαράς, Αλέξης Τσίπρας και Παναγιώτης Λαφαζάνης… πρωταγωνιστούν στο σποτ που τελειώνει με το μήνυμα: “Τώρα με το ΚΚΕ υπάρχει λύση στο δρόμο της ανατροπής”.
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΟ ΣΠΟΤ